24. ა(ა)იპ ნარკოტიკების მომხმარებლები ჰუმანური ნარკოპოლიტიკისთვის-თბილისი. მ. წინამძღვრიშვილის #110; ტელ:595 93 09 59
25 ა(ა)იპ ალტერნატიული ნაბიჯი-თბილისი. ნუცუბიძის ქ.14ა, ოფისი #2, ტელ:  555400425
როგორ გავწევრიანდეთ ზიანის შემცირების საქართველოს ქსელში
- ქსელის წევრი შეიძლება გახდეს ნებისმიერი იურიდიული პირი, რომელიც იზიარებს ქსელის მისიასდა მიზნებს.
- ქსელის წევრობის მსურველი წერილობითი განცხადებით მიმართავს ქსელის გამგეობას დაწარმოადგენს ორგანიზაციის წესდებას, სამოტივაციო წერილს, განხორციელებული საქმიანობისანგარიშს და სარეკომენდაციო წერილს იურიდიული პირისგან. გამგეობა წევრად მიღების საკითხსწყვეტს განცხადების შემოსვლიდან არა უგვიანეს 3 თვისა.
-ფიზიკური პირი, რომელიც აქტიურად უჭერს მხარს ქსელის საქმიანობას, ქსელის გამგეობისგადაწყვეტილებით შეიძლება მიღებულ იქნეს ქსელის ასოცირებულ წევრად. ასოცირებულ წევრზე არვრცელდება ქსელის წევრისათვის ამ წესდებით დადგენილი უფლება-მოვალეობანი.
-ქსელის დამფუძნებლები და შემდგომ გაწევრიანებული იურიდიული პირები თანაბარი სტატუსითსარგებლობენ.
-ქსელის წევრის უფლებამოსილების შეწყვეტის საფუძველი შეიძლება გახდეს: ა) პირადიგანცხადება; ბ) ზედიზედ ორჯერ ქსელის საერთო კრებაში მონაწილეობის არმიღება; გ) ორგანიზაციის მიერ ქსელის საქმიანობის მიზანმიმართული დისკრედიტაცია; დ) ორგანიზაციის მიერქსელის საქმიანობისათვის მიზანმიმართული ხელის შეშლა; ე) ორგანიზაციის ისეთი ქმედებები ანგამონათქვამები, რომელიც ეწინააღმდეგება ქსელის მისიას და პრინციპებს; ვ) კანონმდეებლობითდადგენილ სხვა შემთხვევებში.